Angličtina k poslechu – audio CD

Angličtina Poslechy nejen na cesty je oblíbená cvičebnice na audio CD pro začátečníky a pokročilé.

Angličtina Poslechy nejen na cesty - CD-Audio cvičebnice pro začátečníky a pokročilé

Angličtina Poslechy nejen na cesty umožňuje pohodlné studium anglického jazyka právě tehdy, kdy se Vám to hodí (v autě, cestou z práce, doma apod.).

Audio CD angličtiny obsahují zvukové nahrávky a přepisy anglických textů. K použití postačí libovolný audio přehrávač, CD můžete převést  i do MP3 formátu.

Hodila by se Vám audio CD Angličtina Poslechy nejen na cesty?

Více informací o CD Angličtina Poslechy nejen na cesty včetně možnosti objednávky naleznete v našem eshopu: Angličtina na CD pro samouky.4 Responses to “Angličtina k poslechu – audio CD”

 1. jane napsal:

  myslím si, že jediný způsob, jak se naučit dobře angličtinu, je navštěvovat jazykový kurz, který vede lektor.anebo vycestovat do zahraničí.pochybuju, že cd může někoho, kdo anglicky neumí ani slovo, naučit jazyk.

 2. Milan napsal:

  Dobrý den, za prvé si dovoluji polemizovat s komentářem výše – nemyslím, že se člověk sám nemůže naučit jazyk ať už s učebnicí pro samouky nebo na CD. Jde vždycky a jen o motivaci. Ani sebelepší lektor vás nikam neposune, pokud vy sám nechcete.
  Za druhé bych měl dotaz, zda je toto CD vhodné i pro začátečníky – tj., zda je namluveno i v českém jazyce. Rád bych to věnoval jako dárek. Děkuji. Milan

 3. Lucie napsal:

  Chtěla bych reagovat na komentář od Jane – ano,poslech CD funguje.Vzhledem k tomu,že mě odmala nutili k němčině,kterou dnes vůbec nepotřebuji,se učím sama za sebe anglicky.Přečíst si jen tak pár slov ze slovníku je sice jednoduchý,ale pak se dá snadno zapomenout.V práci šasto poslouchám hudbu,kterou mám v mp3.Sehnala jsem v knihkupectví AJ na CD s tématy,vymazala veškerou hudbu,nahrála mp3 s angličtinou a musím uznat,že si pamatuju většinu slov.Gramatiku je nejlepší se učit z knížky a nejlépe navštívit kurz.Ale jako začátečník nejdříve slovní zásoba..

 4. TO:MILAN. Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Angličtina k poslechu audio CD nemá český doprovod – je namluvena rodilými mluvčími. Pro naprosté začátečníky doporučuji využít poslechové CD s českými výklady: http://edulink.cz/anglictina-cd-dvd/anglictina-do-ucha-1-dil-nova.html. Hubáčková (info@edulink.cz)

Vložte komentář