Anglické interaktivní knihy + slovník

Angličtina MILLENIUM LINE představuje soubor interaktivních knih pro začátečníky, mírně a středně pokročilé, a  anglického výkladového slovníku.

Angličtina MILLENIUM LINE - interaktivní knihy a anglický výkladový slovník

Angličtina MILLENIUM LINE umožňuje procvičení čtení, poslechu a napomáhá rozšíření slovní zásoby.  Anglické texty jsou namluveny rodilými mluvčími.

V programu jsou zahrnuta interaktivní cvičení pro zdokonalení jazykových dovedností.

Zaujala Vás Angličtina MILLENIUM LINE s anglickým výkladovým slovníkem?

Více informací o produktu Angličtina  MILLENIUM LINE včetně možnosti objednávky naleznete v našem eshopu: Angličtina e-knihy.2 Responses to “Anglické interaktivní knihy + slovník”

  1. Darka napsal:

    ahoj, máte někdo zkkušenosti s anglickými programy? chtěla bych koupit něco svýmu švagrovi, který hodně cestuje služebně a tak nemá čas chodit do jazykovky. díky za tip.

  2. Dobrý den, děkuji za Váš dotaz. Pokud Váš švagr není naprostý začátečník, doporučuji poslechové CD http://edulink.cz/anglictina-cd-dvd/anglictina-poslechy-nejen-na-cesty.html. Pokud je začátečník a potřebuje CD s českým doprovodem a překlady, pak mohu doporučit CD angličtiny http://edulink.cz/anglictina-cd-dvd/anglictina-do-ucha-1-dil-nova.html – zde naleznete i zvukové ukázky. Pokud byste měla dotazy, kontaktujte mě na emailu info@edulink.cz. Děkuji. Hubáčková

Vložte komentář